KONST / Litografier / Färglitografi 12432028
nr 1243 2028
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Fågelen. Signerad, daterad 1983, HC 31/40rim: 44x61
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:47:23
19/3 21:05:25